© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

En Büyük Buluşma

En Büyük Buluşma

Turizm Medya Grubu tarafından düzenlenen, Türkiye ve Global M.I.C.E sektörünün en büyük buluşmalarından biri olan “ACE of MICE Exhibition” üç günlük yoğun bir programın ardından 1 Mart’ta sona erdi.

Türkiye’de M.I.C.E sektörünün ilk ve tek fuarı olmasının yanı sıra ACE of MICE Exhibition & Summit sadece bir fuar değil aynı zamanda birçok sektörel panel-seminer, konferans, network parti ve zirvenin yer aldığı çok geniş çaplı bir etkinlik halinde gerçekleştirildi. Fuar 14.000 m²’lik bir alanda 170 yerli ve yabancı firmanın katılımıyla gerçekleşti. Fuara toplamda 9,856 profesyonel ziyaretçi ve 166 yabancı, 413 yerli satın alıcı ilgi gösterdi. ACE of MICE Fuarı’nın son günü Türkiye ve dünyanın kongre, toplantı, etkinlik sektörü önderleri; Türkiye’nin kongre, toplantı ve etkinlik merkezi olması için yapılması gerekenleri ele aldı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.