© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

TÜRKİYE’NİN İLK KONGRE, TOPLANTI ve ETKİNLİK SEKTÖRÜ FUARI

TÜRKİYE’NİN İLK KONGRE, TOPLANTI ve ETKİNLİK SEKTÖRÜ FUARI

Turizm Medya Grubu tarafından 27 Şubat – 1 Mart 2014 tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan ACE of M.I.C.E. Exhibition Fuar ve Zirvesi; kongre, toplantı ve etkinlik sektörünün Türkiye ve dünyadaki önde gelen temsilcilerini buluşturacak. Ulusal ve uluslararası düzeyde 700’e yakın satın alıcının katılacağı fuar, günde 2 bini aşkın profesyonel ziyaretçiyi ağırlayacak. 11’i yabancı toplam 55 konuşmacının yer alacağı fuarda, etkinlik yönetimi ve pazarlama iletişimi üzerine 25 ayrı seminer ve workshop düzenlenecek. ICCA Ceo’su c, Filmmaster Ceo’su Marco Balich gibi dünya toplantı ve etkinlik sektörüne yön veren isimleri bir araya getirecek olan organizasyon, kurumsal şirketlerin etkinlik ve pazarlama yöneticileri ile MICE sektör profesyonellerine büyük fırsatlar sunacak. Fuarın ikinci gününde, İlaç ve tıp dünyası Pharma Buluşması ile bir araya geliyor.
Fuarın son günü, Türkiye düzenlenecek MICE Zirvesi’ne katılacak.

IMG_3087_1024x683

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.