© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Mutluluğun Yolları Keşfedildi

Mutluluğun Yolları Keşfedildi

5.Mutlu İnsan Zihin Ruh Beden Festivali, 3 gün boyunca süren workshop ve seminerler, 70 ayrı mutluluk eğitimiyle tamamlandı.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde kapılarını açan İstanbul Kongre Merkezi’nde Türkiye’den önemli uzman ve eğitmenlerin katılımıyla gerçekleşen festival, hem akademik hem de kişisel gelişim dünyasından alanında uzman isimleri bir araya getirdi. Bu yıl programa dahil olan çocuk atölyeleri ise festivale farklı bir renk kattı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.