© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Yeni Sezona Yeni Mağazayla Girdi

Yeni Sezona Yeni Mağazayla Girdi

Park Bravo, yenilenen Nişantaşı mağazasını çok sayıda davetlinin katıldığı özel bir davetle açtı.

Bayan giyiminin lider markalarından Park Bravo yenilenen Nişantaşı mağazasını şık bir davetle açarken yeni sezon koleksiyonunu da tanıttı. Cemiyet ve moda dünyasının tanınmış isimlerinin katıldığı davette konuklar, yeni sezon ürünlerini yakından inceledi. Park Bravo’nun üç yüz elli parçalık yeni sezon koleksiyonunu hazırlayan Özlem Kaya da etkinlikte konuklarla yakından ilgilenerek 2014 İlkbahar-Yaz Sezonu hakkında bilgiler verdi. Park Bravo Akdenizli ve cesur kadın stilini tamamlayan koleksiyonunun tanıtımında marka yüzü olan Hande Subaşı da davette koleksiyondan parçaları sergiledi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.