© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Yeni Koleksiyona Özel Yaza Merhaba Partisi

Yeni Koleksiyona Özel Yaza Merhaba Partisi

Dünyaca ünlü saat markası Escape Watches “hayal et, harekete geç, birlik ol” sloganıyla oluşturduğu yeni koleksiyonunu şık bir davetle tanıttı.

Dünyaca ünlü İsviçre merkezli saat markası Escape Watches “hayal et, harekete geç, birlik ol” mottosuyla oluşturduğu koleksiyonunu şehirli ve rahat tarzın, müziğin ve lezzetin bir araya geldiği Fiamma Restaurant’ta düzenlediği partiyle tanıttı. Tuba Ünsal ve Escape Watches Kurumsal İletişim Direktörü Melis Özer’in ev sahipliği yaptığı, DJ Levent Özçelik’in müziğiyle renk kattığı Andy Warhol temalı davette konuklar, sanatçının eserlerinden ilham aldıkları renkli kıyafetleri ile katıldılar. Yaza merhaba parti konseptiyle düzenlenen geceye katılan konuklar DJ Levent Özçelik’in birbirinden hareketli ve eğlenceli parçalarıyla keyifli bir gece geçirdiler

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.