Başa Dön

Küçük Ağa’ya Muhteşem Doğum Günü

Küçük Ağa’ya Muhteşem Doğum Günü

Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu, küçük oğlu Ali Ege’nin ikinci yaşını Ortaköy’deki köşkünün bahçesinde yakın dostlarıyla birlikte kutladı.

Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu küçük oğlu Ali Ege’nin ikinci Yaş günü kutlaması için muhteşem bir doğum günü partisi organize etti. Sanatçı Petek Ertüre’den dünyaya gelen küçük oğlu Ali Ege’nin ikinci yaş günü için Ortaköy’deki köşkünün bahçesini panayır alanına çeviren ünlü iş adamı aile ve yakın dostlarının katılımıyla Ali Ege’nin yeni yaşını kutladı. Parti Kutusu’nun yaptığı organizasyon ve süsleme eşliğinde Ali Ağaoğlu ilk kez bu doğum günü partisinde üç oğlu Emre, Mert ve Ali Ege ile bir araya gelerek unutulmaz bir doğum günü yaşadı. Üç oğlu ile birlikte tüm gün vakit geçiren ünlü iş adamı zaman zaman oğulları ile birlikte top havuzuna girerek oynayıp top savaşı yaptı. Muhteşem boğaz manzaralı evinde verdiği doğum günü partisine katılan misafirler çoçukları ile birlikte unutulmaz bir gün yaşadılar.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.