© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Yarım Asra Özel Defile

Yarım Asra Özel Defile

Türk tasarımcılarının öncü ismi Yıldırım Mayruk, moda dünyasındaki ellinci yılını gerçekleştirdiği bir defile ile kutladı

Türkiye’nin efsane modacılarından Yıldırım Mayruk, moda dünyasındaki ellinci yılını, her yıl düzenlediği ve artık geleneksel hale gelen “2023’e Hikayeler” defile serisinin yirmi üçüncüsü ile moda dünyasındaki ellinci yılını kutladı. Swissotel The Bosphorus’ta gerçekleşen defilede Yıldırım Mayruk’un 2014 Yaz Koleksiyonu tanıtılırken sosyal yaşamın ünlü isimleri Mayruk’u bu özel gününde yalnız bırakmadı. Birbirinden hareketli ve renkli kumaşları taşıyan mankenlerin göz kamaştırdığı defile, konukların büyük beğenisini kazandı. Defilenin sonunda Yıldırım Mayruk podyumda yürüyerek konuklarını selamladı. Konukların ayakta alkışladığı defilenin ardından ise özel bir kokteyl düzenlendi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.