© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Plajların Markası Vakko Mare

Plajların Markası Vakko Mare

Moda sektörünün lider markalarından Vakko, “Moda Vakko”dur mottosuyla oluşturduğu yeni plaj koleksiyonunu şık bir davetle tanıttı.

Lüks moda markası Vakko, Moda Vakko’dur mottosuyla oluşturduğu yeni plaj koleksiyonu Vakko Mare’yi şık bir davetle tanıttı. Vakko Zorlu Center’daki mağazasında düzenlenen davete, cemiyet ve iş hayatının seçkin isimleri yoğun ilgi gösterdi. Marina Elhadef’in ev sahipliğinde düzenlenen davette konuklar, yeni sezon ürünlerini yakından incelerken beğendikleri tasarımları da almayı ihmal etmediler. Bu yaz için plaj, tekne ve deniz modasının öne çıkan trendlerinin sunulduğu davette koleksiyon büyük beğeni topladı. Her ayrıntısına özel emek vererek hazırlanan, yaz mevsiminin enerjik ruhunu yansıtan pek çok alternatifin yer aldığı Vakko Mare koleksiyonu bu yaz, Çeşme Marina ve Bodrum Palmarina’da satışa sunulacak.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.