© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Wyhdam Hotel’de Şık Düğün

Wyhdam Hotel’de Şık Düğün

Bilkent Üniversitesi İşletme mezunu Gizem Duru ile İş Adamı Şahin Çolak Wyhdam Kalamış Hotel’de gerçekleşen şık törenle evlendiler.

Dumat Matbaacılık ortaklarından Cengiz Duru’nun kızı Gizem Duru ile iş adamı Şerafettin Çolak’ın oğlu Şahin Çolak Wyhdam Kalamış Hotel’de gerçekleşen görkemli düğünle dünyaevine girdi. Ocak ayında Ankara Bilkent Hotel’de nişanlanarak evliliğe ilk adımı atan çiftin nikah şahitliğini Emel Erdem, İhsan Duru, Mustafa Türker ve Yakup Sarıoğlu yaptı. Yakın aile dostlarının ve arkadaşlarının huzurunda birbirlerine “evet” cevabını veren çiftin mutluluğu görülemeye değerdi. Konukların tebriklerini kabul eden çiçeği burnunda çift düğünün ardından balayı için Phuket’e uçtu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.