© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Havalanında Şık Defile

Havalanında Şık Defile

Türkiye’de ve Uluslararası birçok farklı sektörde kurumsal kıyafet tasarımlarına imza atan Benal Pekelli Aslaner, son defilesini Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminalinde gerçekleştirdi.

Türkiye’de ve dünyada farklı sektörlerde, kurumsal kıyafetlere imza atan, Benal Pekelli Aslaner’in kurucusu olduğu Bateks Tekstil bünyesindeki Burcu Bena’nın tasarımcısı Burcu Leflef, koreografisini ve danışmanlığını oyuncu Taylan Güner’in üstlendiği ”Kelebeğin Dünyası” defilesi ile görsel bir şova imza attı. Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminalinde gerçekleşen defilede, ünlü plastik makyaj sanatçılarının benzer modellere özel olarak uyguladığı makyajlarla; Victoria Beckham,Marlon Brando gibi Hollywood’un ünlü isimleriyle birlikte futbol yıldızı Ronaldo da etkinliğe renk kattı. Rus Gelin filmiyle Türkiye’de adını duyuran Tatiana Tsvirevich’in ise baş manken olarak yer aldığı defile, izleyicilerine unutulmayacak teatral bir şov yaşattı. Elli parçadan oluşan rengarenk Burcu Bena Koleksiyonu ile misafirlere havalimanında ilkbahar ve yaz esintisi yaşatıldı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.