© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Balayına Önce Maldivler Sonra Dubai

Balayına Önce Maldivler Sonra Dubai

Çankaya Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu Serap Ganioğlu ile Bilkent Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunu Orbay Bülbül, Rixos Otel’de düzenlenen şık bir düğün töreni ile evlendiler.

Rixos Otel’de gerçekleşen düğünde hayatlarını birleştiren mutlu çifti yakınları, aile büyükleri ve çalışma arkadaşları bu özel günlerinde yalnız bırakmadılar. Geçtiğimiz temmuz ayında evlilik yolunda ilk adımı atarak nişanlanan çiçeği burnunda çiftin düğününde davetliler uyumlu şıklıklarıyla göz kamaştırdılar. Şahitliklerini Behçet Süleymanoğlu ve Gökçenaz Engin’in üstlendiği nikah merasiminde nikah memururun sorusuna “Evet” yanıtını veren çift ilk danslarını birbirlerinin gözlerinin içine bakarak gerçekleştirdiler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.