© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

WO Cafe Bistro Eğlenceye Start Verdi

WO Cafe Bistro Eğlenceye Start Verdi

WO Cafe Bistro Vedat Derekaya ve Oktay Aras tarafından özel bir davetle açıldı.

Yirmi yıllık işletme tecrübesiyle yeni bir cafe bistro’yu hayata geçiren Vedat Derekaya ve Oktay Aras Bahçelievler’de WO Cafe Bistro’yu kalabalık bir davetle hizmete açtılar. Açılışa yaklaşık olarak iki yüz kişi katıldı. Oldukça şık bir konsepte bürünen mekan konuklarının beğenisini kazandı. Açılışa çok sayıda siyasi isimin de katıldığı gözlendi. Mekanda haftanın belli günlerinde ağırlıklı olarak seksen ve doksanlı yıllardan canlı müzik çalınıyor.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.