© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Eczacılar Corena Ecza Deposu Kokteylinde Buluştu…

Eczacılar Corena Ecza Deposu Kokteylinde Buluştu…

Mia Delicio Catering &Org katkılarıyla düzenlenen, Corena Ecza Deposu ve Dış Ticaret A.Ş.’nin yeni ofisinin açılış kokteyli kalabalık bir davetli grubu eşliğinde gerçekleşti.

Yeni ofisinin açılış kokteyli, sektör temsilcilerini bir araya getirdi. İlaç ihracatında, sektörün öncülerinden olan Corena Ecza Deposu çalışanları geç saatlere kadar süren gece boyunca, tüm iş ortaklarıyla beraber gönüllerince eğlendiler. Firma sahibi Nihal Aygun, 1998 yılında atılan şirket temelinin, eşsiz özveriyle çalışan, takım ruhu anlayışına ulaşmış çalışanları sayesinde bu noktaya taşındığını ifade etti.

Depolama ve çalışma ortamı anlayışını standartların üzerinde tutmaya çalışan Corena Ecza Deposu, son üç yılda ihracatta ilk 500 firma içinde yer almış, toplam 53 ülkeye ihracat gerçekleştirmiş. Ülke sınırları ve sosyal sınıf gözetmeksizin, dünyadaki tüm hastaların ihtiyaçları olan ilaçlara uygun fiyatlarla ve uygun standartlarla, zamanında  ulaşabilmesini sağlamayı ilke edinen firma, aynı hassasiyeti bu yıl içerisinde üretimini planladıkları dermatolojik ürünler için de göstereceklerini belirtiyor.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.