© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Vertu’dan Yeni Model

Vertu’dan Yeni Model

İngiliz lüks cep telefonu markası Vertu, yeni modeli Vertu Aster’ın tanıtımını Happily Ever After’da düzenlenen şık bir davetle yaptı.

İngiliz lüks cep telefonu markası Vertu, yeni modeli Vertu Aster’ı düzenlenen şık bir davetle tanıttı. Strömer Pazarlama Müdürü Anne Katrin Strömer, Şark Saat Genel Müdürü Nafiz Girikliok ve Ayşe Kucuroğlu’nun ev sahipliğinde Bebek’te bulunan Happily Ever After’da gerçekleşen davete cemiyet, iş ve sanat dünyasının seçkin simaları katıldı. Vertu’nun 5,1 inç beşinci kuşak komple safir kristal ekran ve titanyum kasa Aster modeli konuklardan büyük ilgi gördü. Davete katılan misafirler Happily Ever After’ın birbirinden leziz ikramlarını tadarken boğaz manzarası eşliğinde bol bol sohbet ettiler. Vertu’nun yeni modeli davetlilerden büyük beğeni toplarken, altı farklı renkle satışa sunuldu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.