© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

ÜNLÜ İSİMLER TOÇEV YARARINA SAHNEYE ÇIKTI

ÜNLÜ İSİMLER TOÇEV YARARINA SAHNEYE ÇIKTI

Bugüne kadar tüm beş milyondan fazla çocuğun hayatına dokunan ve binlerce çocuğu eğitim hayatı boyunca destekleyerek çağdaş bir Türkiye için çalışmalar yürüten TOÇEV’in“Yıldızların Şarkıları Çocukların Yarınları” projesi yıldızlar geçidine sahne oldu. TOÇEV’in hayata geçireceği öğrenim merkezine katkı sağlamayı hedefleyen gece TİM Maslak Show Center’da gerçekleşti. İş, sanat, spor ve spor ve sosyal yaşam dünyasından hayırsever isimlerin büyük ilgi gösterdiği gecede ünlü isimler çocuklar için sahneye çıkarak şarkı söyledi. Yıldız futbolcular Mehmet Topal ve Serkan Balcı’nın öncülüğünde organize edilen“Yıldızların Şarkıları Çocukların Yarınları” projesi, ünlü sanatçı Metin Özülkü’nün müzik direktörlüğünde ve Selçuk Yöntem’in sunumuyla TİM Maslak Show Center’da seyirciyle buluştu.Konser öncesi konukları kapıda TOÇEV Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Betül Mermertaş ve Selda Topal karşıladı.Biletleri günler öncesinden tükenen geceye iş, sanat, spor ve sosyal yaşam dünyasından çok sayıda hayırsever isim katıldı. Amerika’da süren tedavisi nedeniyle geceye katılamayan TOÇEV Başkanı Ebru Uygun’u temsilen oğulları, Ansel ve AxelYarcan Hakan Bilgin ile birlikte sahneye çıktı. Tedavisi için aylardır Amerika’da bulunan Ebru Uygun, gönderdiği ses kaydıyla projeye destek verenlere teşekkür etti. Uygun, gönderdiği sesli mesajda;“Beş çocukla başlayan bir inanmışlık, sizlerin desteği ve güveniyle 5 milyon çocuğa ulaşırken yine sizlerle beraber birikimlerimizi daha fazla kitleyle paylaşabileceğimiz, daha fazla yarınlara dokunabileceğimiz TOÇEV öğrenim merkezinin temellerini bu gece atmaktayız. Böyle özel bir gecenin oluşmasında katkısı olan herkese sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.Ardından projeye destek verenlere Betül Mermertaş tarafından teşekkür plaketi takdim edildi. Daha sonra TOÇEV tanıtım filminin yayını ile gece başladı.Selçuk Yöntem’in kendine has sunumuyla hikayesel bir akışta başlayan gecede sanat ve spor dünyasının ünlü isimleri çocuklar için sahneye çıktı. Ünlü isimlerin performansları büyük alkış aldı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.