© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

İŞBİRLİKLERİNİ ŞIK BİR DAVETLE KUTLADILAR

İŞBİRLİKLERİNİ ŞIK BİR DAVETLE KUTLADILAR

Üç yıl önce kurduğu Safari markasıyla moda severlerin beğenisini kazanan Sinem Nefesoğlu ünlü deri tasarımcısı Tuğba Berin ile imza attığı iş birliğini özel bir davetle duyurdu. Berinza by Tuğba Berin mağazasında gerçekleşen davete sosyal yaşam dünyasının ünlü hanımları katıldı. Davette aynı zamanda yeni koleksiyonunu da beğeniye sunan Sinem Nefesoğlu, markasının üçüncü yılını da dostlarıyla birlikte pasta keserek kutladı. Berinza by Tuğba Berin ile Safari by Sinem Nefesoğlu iş birliği düzenlenen davetle tanıtıldı. Berinza by Tuğba Berin Nişantaşı mağazasında gerçekleşen davete sosyal yaşam dünyasının ünlü isimleri katıldı. Davette Safari by Sinem Nefesoğlu’nun yeni koleksiyonu da görücüye çıkarken konuklar ürünleri yakından inceleme fırsatı buldular. Tuğba Berin’in Nişantaşı mağazasında satışa sunulan Sinem Nefesoğlu’nun tasarımları konuklardan tam not aldı. Konuklar davete özel yüzde 50 indirimden yararlanarak bol bol alışveriş yaparken Nefesoğlu ve Berin konuklarıyla yakından ilgilenerek koleksiyonları hakkında bilgi verdiler. Ayrıca davette Sinem Nefesoğlu, markasının üçüncü yılını Safari temalı yaptırdığı özel bir pasta keserek kutladı. Hayvan severliği ile bilinen tasarımcı köpeği Tomy’yi de pasta kesiminde kucağından bırakmadı. Ünlü tasarımcıyı bu özel gününde yalnız bırakmayan dostları Nefesoğlu’nu tebrik etti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.