© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Türkiye’nin İlk Fitpoint’i

Türkiye’nin İlk Fitpoint’i

“Yeni nesil antrenman” sloganıyla sektöre merhaba diyen FitPoint, Ebru Torun’un ve Kubilay Cengiz’in ev sahipliğinde gerçekleştirdiği davetle açılışını gerçekleştirdi.

Türkiye’deki ilk Fitpoint stüdyosu, oldukça yoğun bir katılımın olduğu şık bir davetle hizmete açıldı. Açılışta “Amplitrain” adında cihazı tanıtan Ebru Torun ile Kubilay Cengiz: “Bu cihaz vücudunuzdaki bütün ana kas gruplarına aynı anda akım göndererek çok etkili bir şekilde kaslarınızı çalıştırmaktadır. Dolayısıyla başta kas sitemi olmak üzere, yağ metabolizmasını da etkin bir şekilde harekete geçirir.” diye konuşma yaptılar. Birbirinden leziz ikramların sunulduğu keyifli açılış, cihazın demo tanıtımıyla devam etti

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.