© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Kış Turizminin Adresi Uludağ

Kış Turizminin Adresi Uludağ

Kış turizminin önemli merkezlerinden Uludağ, her zamanki gibi elit isimlerin uğrak noktası olmaya devam ediyor. WinterFest’in başlamasıyla gençlerin akınına uğrayan Uludağ’a, İstanbul sosyal yaşamının elit isimlerini de yoğun ilgi gösteriyor. Gündüz pistlerde kayan ve karın keyfini çıkaran isimler, geceleri ise Yazıcı Otel’in bünyesinde bulunan Sess’te ve Ağaoğlu’nun bünyesinde bulunan Mandra’da DJ performansları eşliğinde bol bol eğlenerek unutulmaz bir tatil gerçimenin tadını çıkarıyorlar

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.