© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Taşçı ve Taştekin Aileleri’nin Mutlu Günü

Taşçı ve Taştekin Aileleri’nin Mutlu Günü

Erdoğan Taşcı ve eşi Güler Taşcı’nın oğulları Tuğ Taşçı ile iş adamı Ahmet Tastekin ve eşi Nilgün Taştekin’in kızları Tuğçe Taştekin, Bilkent Otel’de gerçekleşen şık törenle dünyaevine girdi.

Bilkent Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu Avukat Tuğçe Taştekin ile İstanbul Yeditepe Üniversitesi İç Mimarlık Bölümü mezunu İç Mimar Tuğ Taşcı Bilkent Otel’de gerçekleşen düğün ile hayatlarını birleştirdi. Bir yıl önce aile arasında gerçekleşen törenle nişanlanan genç ikili, görkemli bir düğünle hayatlarını birleştirdi. Arkadaşları aracılığıyla tanışan çift balayı adreslerinin sürpriz olduğunu belirtti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.