© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

İncek Loft’tan Ankara Film Festivali Özel Gösterimi

İncek Loft’tan Ankara Film Festivali Özel Gösterimi

Ankara Uluslararası Film Festivali Sponsoru İncek Loft, Ankara Uluslararası Film Festivali kapsamında “Senden Bana Kalan” filminin özel gösterimini gerçekleştirdi.
İncek Loft’tan ev alan müşteriler, Akfen yöneticileri, İncek Loft ekibi, festival yöneticileri ve basın mensuplarının davetli olduğu geceye Akfen Holding Başkan Vekili Selim Akın ve eşi Dilara Akın da katıldı. Keyifli bir kokteylle başlayan gecede Abdullah Oğuz’un yönetmen ve yapımcılığını üstlendiği ‘Senden bana Kalan’ filminin özel gösterimi de gerçekleştirildi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.