© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Tansa Mermerci Sanat Tutkusunu Anlattı

Tansa Mermerci Sanat Tutkusunu Anlattı

Tansa Mermerci Ekşioğlu, Beymen Kavaklıdere’de sanata meraklı hanımlarla biraraya geldi.

Spot Mağazalarının kurucularından, İstanbul cemiyet ve sosyal yaşamının ünlü isimlerinden olan Tansa Mermerci Ekşioğlu, sanat üzerine söyleşi için Ankara’ya geldi. Beymen Kavaklıdere’nin konuğu olarak Beymen mağazaları Halkla İlişkiler Müdürü Gülden Büyükuçak’ın moderatörlüğünde gerçekleşen etkinlik oldukça keyifli geçti. Moda ve güncel sanat üzerine sohbet tadında gerçekleşen söyleşide Ekşioğlu, sorulan soruları içtenlikle yanıtladı. Davete katılan sanatsever hanımlar Tansa Mermerci’yi ilgiyle dinlediler. Şıklıklarıyla göz dolduran cemiyetin sevilen simaları Tansa Mermerci Ekşioğlu’nun sanata olan ilgisinin nasıl başladığını dinlerken hazırlanan ikramları tattılar.Samimi bir ortamda geçen buluşmanın ardından Tansa Mermerci Ekşioğlu davetlilerle sohbet etti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.