© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

JW Marriott’ta Neşeli Düğün

JW Marriott’ta Neşeli Düğün

Ankaralı sanayici Abdülkerim Ece ile Eczacı Merve Aydın hayatlarını JW Marriott Otel’de düzenlenen görkemli düğünle birleştirdi.
Bir yıl önce aileler aracılığı ile tanışan aradan geçen zamanda birlikteliklerini ilerleterek evlilik kararı alan sanayici Abdülkerim Ece ile Eczacı Merve Aydın, dünya evine girdi. Birbirine aşık çift evlenme kararını ise romantik bir İstanbul turunda aldı. Abdulkerim Ece, bundan sonraki hayatını birlikte geçirmek istediği Merve Aydın’a Kızkulesi’nde evlenme teklifi etti. Teklifine olumlu yanıt aldıktan sonra mutlu çift evlenme kararı aldı. JW Marriott’ta düzenlenen şık bir düğün ile hayatlarını birleştiren çiftin aileleri davetlileri kapıda karşılayarak örnek bir ev sahipliği gerçekleştirdi. Davetlilerin yerlerini almasının ardından genç çift alkışlar eşliğinde salona girdi. Genç çiftin nikahını Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki kıydı. Nikah sonrası çifte nikah şahitliği yapan Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan konuşmasında dünürleri olan Ece ailesiyle kız istemeye birlikte gittiklerini söyledi. Evde Merve’nin sözünün geçeceğini kaydeden Bakan Çağlayan, damada dönerek “Baksanıza damat aynı babasına benziyor evde gelin hanım ne derse o olur” sözü ile salonu kahkahalara boğdu. Nikah merasimi sonrasında aileler hep birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi. Daha sonra mutlu çift ilk danslarını gerçekleştirdi. SAK Organizasyon’un düzenlediği düğünün öncesinde ise davul show ekibi otel önünde davetlilere keyifli bir karşılama yaptı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.