© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Yeni Yıla Merhaba

Yeni Yıla Merhaba

Beymen Kavaklıdere, yeni yıl heyecanını yaşatmak için Ankara cemiyet hayatının elit isimleri ile marka tutkunlarını bir araya getirdi.

Ünlü Alman sanatçı Olaf Hajek’in imzasını taşıyan yeni yıl vitrini, Beymen Kavaklıdere’de gerçekleşen etkinlik ile moda tutkunları ile buluştu. Emine Ersan’ın parfüm reyonunun da tanıtımının yapıldığı davette ilgi oldukça yoğun oldu. Renkli görüntülerin ortaya çıktığı buluşmada, Karambol adlı grubun canlı müzik performansı konuklara unutulmaz bir gün yaşattı. Davette buluşan isimler, birbirlerine yeni yıl için iyi dileklerini de sunmayı ihmal etmedi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.