© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Demirci ve Başeğmez’in Mutlu Günü

Demirci ve Başeğmez’in Mutlu Günü

Arcadium Alışveriş Merkezi’nin sahibi Nursel Başeğmez ile Wellness Club’ın sahibi Ahsen Demirci yeni yaşlarını birlikte kutladı.

Divan Otel’de gerçekleşen partiye katılan konuklar Ahsen Hanım’ı ve Nursel Hanım’ı bu mutlu gününde yalnız bırakmadı. Eğlenceli dakikaların yaşandığı partide davetliler uzun uzun sohbet etti. Ahsen Demirci’yi ve Nursel Başeğmez kendilerini hediye yağmuruna tutan misafirleri ile hep birlikte pasta kesti. Eğlencenin tavan yaptığı günde konuklar doyasıya eğlendi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.