© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Stockholm Tasarım Festivali’nde Bir Türk Tasarımcı

Stockholm Tasarım Festivali’nde Bir Türk Tasarımcı

Bilkent Üniversitesi İç Mimari ve Çevre Bölümü’nden mezun olan daha sonrasında Türkiye’nin önde gelen isimleriyle çalışıp tecrübe edinen Beril Çiçek iki yıldır İtalyan tasarım dünyasının başarılı isimleriyle çalışma hayatına devam ediyor.  Milano’da yaşayan ve enstalasyon tasarımı üzerine çalışan Beril Çiçek“ULL” adlı dolap ve bavul tasarımıyla, hayalini kurduğu Stockholm Tasarım Festivali’ne, “Genç Tasarımcı” dalında şimdiye kadar seçilen ilk Türk tasarımcı olma özelliğini taşıyor ve başarılarına başarı katıyor. Bireysel çalışmalarını ise Türkiye ve İtalya’da sürdüren Beril Çiçek sağlam adımlarla adını duyurmaya devam ediyor.
www.berilcicek.com

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.