© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

St. Regis Muhteşem Davetle Açıldı

St. Regis Muhteşem Davetle Açıldı

Dünyaca ünlü oteli St.Regis İstanbul, geçtiğimiz hafta gerçekleşen görkemli bir davet ile kapılarını misafirlere açtı

Dünyanın önemli otel gruplarından Starwood Hotels&Resorts ve Demsa Group ortaklığı ile İstanbul Nişantaşı’nda hizmete giren St.Regis İstanbul’un açılışı geçen hafta içinde özel bir davet ile gerçekleştirildi. Lüks konaklama anlayışına farklı bir boyut getiren St.Regis İstanbul’un açılışında Demet Sabancı-Cengiz Çetindoğan çifti ile Starwood Hotels&Resorts Avrupa, Orta Doğu ve Afrika Başkanı Michael P. Wale ev sahipliği yaptı. Davete iş ve cemiyet hayatından pek çok ünlü isim konuk olarak katıldı. St.Regis İstanbul Genel Müdürü Rui Reis açılıştaki konuşmasında “St.Regis İstanbul’un üstün hizmet standartını ve rafine zarafetini seyahat edenler ve İstanbullular ile buluşturmaktan büyük heyecan ve mutluluk duyuyoruz” dedi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.