© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Son Model Evoque Sahibini Buldu

Son Model Evoque Sahibini Buldu

Ankara’nın elit alışveriş merkezlerinden  Armada Alışveriş ve İş Merkezi yılbaşı için gerçekleştirdiği hediye çekilişinin talihlisini belirledi. Noter huzurunda gerçekleşen çekilişin talihlisini alışveriş merkezinin müşterileri seçtikleri numaralarla belirlediler. Muhteşem özelliklere sahip aracı Lütfiye Gizem Alp isimli talihli kazandı. Range Rover’ın en son ve hayranlık bırakan modeli Evoque ile Armada Alışveriş Merkezi en lüks hediyeyi veren alışveriş merkezi olma unvanını da korudu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.