© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Metaforik Dokunuşlar

Metaforik Dokunuşlar

Galeri M Ressam Siret Uyanık’ın 15. kişisel sergisine ev sahipliği yaptı.

Çok sayıda karma sergiye katılan, eserleri yurt içi ve yurt dışında çeşitli müze ve galerilerde sergilenen Siret Uyanık son sergisini Armada AVM’de yer alan Galeri M’de açtı. Eserlerinde genellikle imge olarak taş formunu kullanan Siret Uyanık’ın sergisine çok sayıda sanatsever isim katılım gösterdi. İş ve cemiyet hayatından isimlerin katıldığı sergide Uyanık, katılımcılarla yakından ilgilenerek eserlerini tanıttı. Kokteyl ile başlayan sergi piyano dinletisi ile devam etti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.