© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Solita Next Level’da Açıldı

Solita Next Level’da Açıldı

Next Level AVM’nin ofis katında bulunan Solita Beauty & Esthetics, uzman kadrosu ve güler yüzlü personeli ile oldukça yoğun bir katılımın gerçekleştiği bir davetle açılışını gerçekleştirdi.

Sosyal hayat ve iş dünyasından seçkin konukların da katıldığı davet, oldukça renkli ve eğlenceli görüntülere sahne oldu. Açılış, davetlilere sunulan birbirinden leziz ikramlarla başlarken, Solita Beauty & Esthetics Sahibi Tansel Uzunyol, davetlilerle yakından ilgilendi. Renkli davet, ilerleyen saatlerde ise konukların merkezi gezmesiyle devam etti. Açılışa katılan davetliler, oldukça keyifli geçen günden memnun ayrıldılar.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.