© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

İş ve Cemiyet Hayatının Panora Turu

İş ve Cemiyet Hayatının Panora Turu

Ankara Cemiyet hayatının önde gelen isimlerinin tercihi Panora Alışveriş ve Yaşam Merkezi oldu. Alışverişin yanı sıra iş toplantıları ve eğlence için de vazgeçilmez olan Panora AVM’den objektifimize yansıyanlar…

 

 

ALPAY ASLAN

Toplantı Panora’da.

 

İzciler Gayrimenkul A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı ve Tügiad Yönetim Kurulu Üyesi Alpay Aslan, toplantı için Panora’yı tercih etti. W Collection mağazasına girerek alışveriş yapan Alpay Bey, eşyalarını valeye teslim ederek Uludağ Restoran’daki toplantısına geçti.

 

AYŞE BİÇER

Midpoint’te Akşam Yemeği.

 

Ankara sosyal yaşamının sevilen isimlerinden Ayşe Biçer, dostlarıyla buluşup akşam yemeği yemek için Midpoint’i tercih etti. Midpoint’in menü çeşitliliğini çok beğendiğini dile getiren Ayşe Hanım, dostlarıyla koyu bir sohbet eşliğinde yemeğini yedi.

 

GÜLTEN BIÇAKÇI

Tek Başına Panora Turu.

 

Ankara cemiyet hayatının önde gelen isimlerinden Gülten Bıçakçı’ya tek başına geldiği Panora AVM’de rastladık. Vitrinlere bakarak uzun süre vakit geçiren Gülten Hanım, alışverişinden önce objectiflerimize gülümsemeyi de ihmal etmedi.

 

SELÇUK PEHLİVANOĞLU

Sabah Kahvesi Starbucks’ta.

 

Türk Eğitim Derneği(TED) Genel Başkanı Selçuk Pehlivanoğlu, Panora’ya gelenler arasındaydı. Eğitim projeleri üzerine çalışmalarının devam ettiğini belirten Selçuk Bey, yoğunluktan ve derneğe ilgiden çok memnun olduğunu belirtti. Hafta sonunun erken saatlerini kahve eşliğinde değerlendiren Pehlivanoğlu, AVM’den ayrıldı.

 

VOLKAN CAL

Eşine Hediye Aldı.

 

Başarılı tiyatro oyuncusu Volkan Cal, eşine hediye almak için Panora’yı tercih etti. L’occitane mağazasına gelerek eşine hediye seçen Volkan Bey, ardından kızı ve eşini beklemek için Fatima’ya geçti. Kızının ve eşinin gelmesiyle birlikte keyifli bir sohbete dalan Volkan Bey, ardından AVM’den ayrıldı.

 

IŞIN-EFEHAN KURŞAKLIOĞLU

Anne-Oğul’un Beymen Alışverişi

 

Cemiyet hayatının sevilen isimlerinden Işın Kurşaklıoğlu’na oğlu Efehan’la geldiği Panora’da rastladık. Beymen’e geçerek oğlu Efehan için alışveriş yapan Işın Hanım, oğluyla birlikte kahve içmek için MidPoint’i tercih etti.

 

PINAR CANALP

Organizasyon İçin Panora’da

 

Başkent sosyal yaşamının tanınan isimlerinden Pınar Canalp de Panora Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde karşılaştıklarımız arasındaydı. Bir organizasyon için Panora’ya geldiğini belirten Pınar Hanım, organizasyonun ardından AVM’den ayrılmadan önce objektiflere gülümsemeyi de unutmadı.

 

AYLA-UTKU BOZOĞLU

Godiva’da Tatlı Keyfi

 

Cratos Otelleri’nin sahibi Utku Bozoğlu ve zarif eşi Ayla Hanım’a Panora’da rastladık. Birlikte tatlı yemek için Godiva’ya gelen çift, uzun bir tatlı keyfinin ardından, Brandroom mağazasına geçerek alışveriş yaptılar.

 

HÜLYA AKMAN

5 Çayı Fatima’da

 

Cemiyet hayatının önde gelen isimlerinden Hülya Akman, 5 çayı için Fatima’ya geldi. Arkadaşlarıyla buluşarak bolca keyifli vakit geçiren Hülya Hanım, keyifli sohbetin ardından alışveriş yapmak için MaxMara’yı tercih etti.

 

NESRİN KILAVUZ

Bakımın Ardından Alışveriş

 

Sosyal yaşamın sevilen isimlerinden Nesrin Kılavuz, Paris Kuaför’de yaptırdığı bakımın ardından alışveriş yapmak için Beymen’i tercih etti. Uzun dakikalar Beymen’de sezon ürünlerini inceleyerek alışveriş yapan Nesrin Hanım, eşi Akın Beye de hediye almayı ihmal etmedi.

 

AYDAN ÖZDOĞAN

Sezon Alışverişi Panora’da

 

Cemiyet hayatının sevilen isimlerinden Aydan Özdoğan, sezon ürünlerini incelemek için Panora Brandroom mağazasını tercih etti. Uzun süre rafları inceleyen Aydan Hanım, alışverişinin ardından çocuklarının yanına geçmek için evin yolunu tuttu.

 

CANSU PEKŞEN

Alışveriş Keyfi Panora’da

 

Pow Gym Fitness Merkezi’nin kurucularından Cansu Pekşen, alışveriş tercihini Panora AVM’den yana kullananlar arasındaydı. AVM’de uzun süre dolaşarak bol bol alışveriş yapan Cansu Hanım, alışveriş için Beymen, Calzedonia ve Pandora’yı tercih etti.

 

CAROLİNA TANKAL

Brandroom Alışverişi

 

Başkent sosyal yaşamının sevilen ismi Carolina Tankal, Panora AVM’ye gelerek Brandroom mağazasından alışveriş yaptı. Brandroom’un ardından Pandora’ya geçerek mücevher alışverişi de yapan Tankal, alışverişin ardından AVM’den ayrıldı.

 

PERİHAN DAĞ-FİLİZ DAĞ YILMAZ

Anne-Kızın Kahve Molası

 

Başarılı mimar ve cemiyet hayatının sevilen isimlerinden Filiz Dağ Yılmaz, annesi Perihan Hanım’la Panora’ya geldi. Birlikte uzun süre vitrinlere göz gezdiren anne-kız yorgunluk kahvesi içmek için Happy Moons’u tercih etti.

 

CEREN CAN

Dostlarıyla Buluştu

 

Ankara’nın önde gelen butiklerinden Ceren Can Butik’in sahibi Ceren Can, dostlarıyla buluşmak için Panora’yı tercih etti. AVM içinde vitrinlere göz gezdiren Ceren Hanım, dostlarıyla vakit geçirmek için S’Lo’ya geçti.

 

MİNE AYGÜN

Kış Alışverişi Panora’da

 

Ankara’nın saygın iş adamlarından Sinan Aygün’ün zarif eşi ve sosyal yaşamın önde gelen isimlerinden Mine Aygün, kış alışverişi için Panora’yı tercih etti. İpekyol mağazasına uğrayarak alışveriş yapan Mine Hanım, alışverişini tamamladıktan sonra Panora Sanat Merkezi’ne geçerek arkadaşı Sibel Hanım’ı ziyaret etti.

 

NAZLI GÜR DEMİR

Çocuklarına Hediye Almak İçin Panora’da

 

İş adamı Orbay Demir’in zarif eşi ve cemiyet hayatının önde gelen isimlerinden Nazlı Gür Demir, çocukları Dağhan ve Demirhan’a hediye almak için Panora’ya geldi. GAP Kids’e girip alışveriş yapmadan önce karşılaştığımız Nazlı Hanım, alışverişinin ardından çocuklarının yanına geçmek için Panora’dan ayrıldı.

 

MELDA ALTINOK

Zara’dan Alışveriş

 

Cemiyet hayatının önde gelen isimlerinden Melda Altınok, Zara’dan alışveriş yapmak için Panora AVM’ye geldi. Zara’nın yeni koleksiyonunu oldukça beğendiğini belirten Melda Hanım, alışverişinin ardından AVM’den ayrıldı.

 

NEJDET AYAYDIN

İşleri Kontrol Etti

 

Başarılı iş adamı, İpekyol markasının sahibi Nejdet Ayaydın, işlerini kontrol etmek için Panora’daydı. Panora İpekyol mağazasında işlerin gidişatını kontrol eden Nejdet Bey, kahve içmek için dostlarıyla beraber Godiva’ya geçti. İstanbul’a dönmek için havaalanına geçeceğini belirten Nejdet Bey, objektiflerimize gülümsemeyi de ihmal etmedi.

 

GÜL MURATOĞLU

Erken Saatlerde Panora

 

JoyLand markasının zarif sahibesi ve iş adamı Kemal Muratoğlu’nun eşi Gül Muratoğlu’na Panora AVM’den ayrılmak üzereyken rastladık. Erken saatlerde AVM’ye gelerek Panora turu yapan Gül Hanım, son olarak JoyLand’e uğrayarak işlerini kontrol etmeyi unutmadı.

REZAN YAĞIZ

Bebek Alışveriş İçin Panora’da

 İş adamı Ersin Yağız’ın zarif eşi ve cemiyet hayatının tanınan isimlerinden Rezan Yağız,

bebeğine alışveriş yapmak için Panora’ya geldi. Mothercare mağazasına gelerek alışveriş yapan Rezan Hanım, ardından keyifli bir yemek için Uludağ Kebap’ı tercih etti.

 

TUBA KARABACAK

Parfüm Alışverişi Beymen’den

İş adamı Hakan Karabacak’ın zarif eşi Tuba Karabacak Parfüm alışverişi için Panora Beymen’i tercih etti. Alışverişinin ardından işlerinin başına dönmek için Panora’dan ayrılan Tuba Hanım, şıklığıyla göz doldurdu.

 

 

IŞIL ISINMAZ

Uzun Süre Alışveriş Yaptı

Başarılı iş kadını Işıl Isınmaz da Panora’da rastladıklarımız arasındaydı. Beymen’e gelerek alışveriş yapan Isınmaz, ardından Network ve Brandroom Mağazalarına da uğradı. Alışverişinin ardından bir arkadaşının doğum gününe katılacağını belirten Işıl Hanım, hediyesini de alarak kutlama yapılacak yerin yolunu tuttu.

 

 

SELAHATTİN KOCA

Önce İş Ardından Alışveriş

 S’Lo Cafe’nin sahibi başarılı iş adamı Selahattin Koca, Panora’da açılan şubesini ziyareti sırasında objektiflerimize yansıdı. Bir süre cafe içerisinde vakit geçiren Selahattin Bey, Hugo Boss mağazasına geçerek kendisi için bir takım elbise aldı.

 

DİDEM TAN ERKAN

Paris Kuaför’e Geldi

 Başkent sosyal yaşamının önde gelen isimlerinden Didem Tan Erkan Panora’ya gelerek Beymen’den alışveriş yaptı. Beymen’de yaptığı alışverişin ardından Paris Kuaför’e geçerek bakım yaptıran Didem Hanım, AVM’den ayrılmadan önce objektiflerimize poz vermeyi ihmal etmedi.

 

NİLGÜN KARAKİMSELİLER

Armağan’dan Hediye Aldı

 Sosyal yaşamın sevilen isimlerinden Nilgün Karakimseliler, minik kızlarına oyuncak almak için Armağan Oyuncak’a geldi. Yaptığı alışverişin ardından yorgunluk kahvesi içmek için Happy Moons’a geçen Nilgün Hanım, ardından AVM’den ayrıldı.

 

 

YASEMİN TANGİL

Brandroom’dan Ayakkabı

Cemiyetin sevilen isimlerinden Yasemin Tangil alışveriş için Panora’daydı. Ayakkabı alışverişi için Brandroom’a uğrayan Yasemin Hanım, uzun süre alışveriş yaptı. Ardından bir davete geçeceğini belirten Tangil, Panora’dan ayrıldı.

 

YEŞİM TANDOĞAN

Tercihi Burbbery

Sosyal yaşamın önde gelen isimlerinden Yeşim Tandoğan da alışveriş için Panora’yı tercih edenler arasındaydı. AVM’nin en rahat olduğu anları alışveriş için tercih ettiğini belirten Yeşim Hanım,  uzun süre Burberry’de vakit geçirdikten sonra objektiflerimize böyle yansıdı.

 

EMEL DEMİRAĞ

Sanat Merkezine Ziyaret

Ankaralı takı tasarımcısı Emel Demirağ’a Panora’da rastladık. Panora Sanat Merkezi’nin zarif sahibesi Sibel Aygün’ü ziyaret eden Emel Hanım, arkadaşıyla keyifli bir sohbetin ardından tüm yorgunluğunu attığını belirtti.

 

 

ZEKİ ÇELİK

Antreman Sonrası Yorgunluk Kahvesi

Fitness Eğitmeni ve başarılı sporcu Zeki Çelik,  antrenman sonrası Panora’ya gelerek yorgunluk kahvesi içti. Godiva’da içtiği kahvenin ardından salona dönmek için AVM’den ayrılan Zeki Bey,  kısa bir AVM turu da yaptı.

 

 

YELİZ ÖZGÜMÜŞ

Sergisini Kontrol Etti

3 Monyet Markasının sahibesi Yeliz Özgümüş, Panora Sanat Merkezi’nde açacağı sergisi için son hazırlıkları kontrol etmek için Panora’daydı. Titizlikle işlerini kontrol eden Yeliz Hanım, tekrar mağazasına dönmek için Panora’dan ayrıldı.

 

KAAN-MELTEM YILMAZ

Anne-oğul Sinema Keyfi

Zeehjan Mücevheratın zarif sahibesi Meltem Yılmaz ve küçük oğlu Kaan sinema için Panora Cinemaximum’u tercih etti. Seans vaktini beklerken Happy Moonsta yemek yiyen anne oğul, objektiflerimize böyle yansıdı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.