© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Rolls-Royce’un Yeni Galerisi

Rolls-Royce’un Yeni Galerisi

Rolls-Royce Motor Cars İstanbul, Kuruçeşme’deki yeni showroomlarının açılışını düzenledikleri davet ile tanıttı. Toplantıya, Rolls-Royce Motor Cars İstanbul’un sahibi Artuğ Aysal ev sahipliği yaptı. Konuklar, toplantıda Rolls-Royce’un en son modellerini inceleme fırsatı buldular.

Rolls-Royce Motor Cars İstanbul’un Türkiye’deki hedefleri ve satış sonrası hizmetlerinin anlatıldığı lansmanda, Rolls-Royce’un Goodwood’daki üretim tesisinden deri ve ahşap uzmanları, geleneksel işçiliğe ve kişiselleştirme hizmetlerinin sınırsız yelpazesine dair bilgiler verdi. Davette bir konuşma yapan Rolls-Royce Motor Cars İstanbul’un sahibi ve Royal Motors Başkanı Artuğ Aysal: “32 yıllık otomotiv geçmişim boyunca bu anın gerçekleşmesini bekledim. Yetkili bir Rolls-Royce bayisi olabilmek, benim için çocukluk hayalimin gerçek olması demektir. Marka, herkesten farklı bir çizgide başarı ve lüksü temsil ediyor. Yeniliğin ruhunu Türkiye’de temsil etmekten heyecanlıyız. Yeni tesislere yapılan yatırımlar, Rolls-Royce ile uzun vadeli ve sürdürülebilir bir iş ortaklığına olan güvenimizi desteklemektedir.” şeklinde konuştu. Davete katılan konuklar, Rolls-Royce’un en son modellerini yakından inceleme fırsatı buldular.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.