© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Sırmaison İkinci Mağazasıyla Zorlu Center’da

Sırmaison İkinci Mağazasıyla Zorlu Center’da

Nurhan Karabacak, Rosella Karabacak ve Şirin Yalçın sahip olduğu “Sırmaison” ikinci mağazasını Zorlu Center’da özel bir davetle açtı.

1995 yılında Nurhan Karabacak ve Rosella Karabacak tarafından Sırma adıyla açılan ve ardından Şirin Yalçın’ın ortak olmasıyla Sırmaison adıyla yenilenen marka, Nişatanşı mağazasının ardından Zorlu Center’daki ikinci mağazasını şık bir organizasyonla açtı. Cemiyet hayatının seçkin simalarının katıldığı açılışta markanın yeni ürünleri tanıtılırken, bünyesine eklediği yeni markalar da konukların büyük beğenisini kazandı. Nurhan Karabacak, Rosella Karabacak ve Şirin Yalçın’ın ev sahipliğinde düzenlenen etkinlikte davete katılan hanımlar şıklıklarıyla da dikkat çekti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.