© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Ünlü anneler çocuklarıyla “Doors Akademi Mutfağı”nda!

Ünlü anneler çocuklarıyla “Doors Akademi Mutfağı”nda!

Cemiyet hayatının ünlü anne ve çocukları “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı” kutlamaları çerçevesinde “Arçelik Mucize Lezzetler” pişirme atölyesinde hem pasta süslediler hem de keyifli bir gün geçirdiler.

Arçelik’le Mucize Lezzetler pişirme atölyeleri devam ediyor. Bu kez ünlü anne ve çocuklarının katılımı ile 18 Nisan Cuma günü Doors Akademi Arçelik Mutfağı’nda gerçekleşti.

Geleceğimiz olan çocuklar, Arçelik mutfağında şef Jurgen Stumpfeldt eşliğinde, Chocolate Chips Cookies & Çikolatalı ve Meyveli Lolipoplar hazırladılar. Arçelik küçük ev aletlerinin mutfaktaki en büyük yardımcıları olduğunu söyleyen şef, lezzetli yemek yapmanın püf noktalarını da çocuklar ile paylaştı.

Arçelik küçük ev aletlerinin kullanıldığı atölyede, lezzet yarışına giren küçük beyler ve küçük hanımlar, daha sonra hazırladıkları pastaları afiyetle yediler.

Keyifli anların yaşandığı “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı” pişirme atölyesine; Ahu-Sare Orakçıoğlu, Esen-Kuzey Ziyal, Bennu-Kai Gerede Ağaoğlu, Indhira-Mila Taşpınar, Ece –Sarp Özgümüş, Pelin-Buse-Bade Toksöz katıldılar.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.