© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Sheraton Otel’de Şık Düğün

Sheraton Otel’de Şık Düğün

Ankara’nın genç ve başarılı iş adamı Özer Gümüşboğa ile genç mimar Nil Sever, Sheraton Otel’de düzenlenen görkemli bir düğün töreni ile dünya evine girdiler.

Sheraton Otel’de gerçekleşen düğünde hayatlarını birleştiren mutlu çift, mimar olan Nil Hanım’ın proje tanıtımı esnasında tanıştı. Geçtiğimiz ekim ayında evlilik yolunda ilk adımı atarak nişanlanan çiftin düğününde davetliler şıklıklarıyla adeta göz kamaştırırken, nikah memurunun sorusuna “evet” yanıtını veren çiftin, mutlulukları gözlerinden okunuyordu. Mutlu çift balayı için Puket Adaları’na gittiler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.