Başa Dön

Seçil ve Umur’a Muhteşem Düğün

Seçil ve Umur’a Muhteşem Düğün

 

Mag Dergisinin eski PR sorumlusu Seçil Özer, Ato Congresium’da bulunan Vesperna’da gerçekleşen muhteşem bir düğünle hayatını Umur Taştan’la birleştirdi.

Mag Dergisinin eski PR sorumlusu Seçil Özer ve Umur Taştan muhteşem bir düğünle dünya evine girdi. Ato Congresium Vesperna’da gerçekleştirilen düğünde Seçil Özer’in ve Umur Taştan’ın ailesi ve dostları bu mutlu günlerinde onları yanlız bırakmadı. Mag Medya Ailesi’nin de tam kadro yer aldığı düğünde keyifli dakikalar yaşanırken gelinin ve damadın mutluluğu gözlerinden okunuyordu. Davetlilerin adeta şıklık yarışına girdiği düğün eğlenceli dakikalara sahne oldu.

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.