© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

JW Marriott Otel’de Hindistan Esintisi

JW Marriott Otel’de Hindistan Esintisi

Hindistan yemek Festivali, düzenlenen renkli bir geceyle başlarken birbirinden güzel yemeklerin yer aldığı geceye büyükelçiler, elçilik çalışanları ve çok sayıda Başkentli katıldı.

Marriott Hotel, Hindistan Büyükelçiliği tarafından düzenlenen yemek festivaline ev sahipliği yaptı. Hindistan Yemek Festivali (Indian Food Festival) açılış gecesinde Ankara’da görev yapan büyükelçilerin yanı sıra damak tadına düşkün çok sayıda davetli yer aldı. Hindistan Büyükelçisi Susmita Gongulee Thomas ve eşinin ev sahipliğinde gerçekleşen gecede renkli anlar yaşandı. Marriott Otel’de düzenlenen davette, konuklar bir yandan yemekleri tadarken, diğer yandan bol bol sohbet etme şansını yakaladı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.