© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Sarayda Şık Düğün

Sarayda Şık Düğün

Çırağan Sarayı’nda düzenlenen şık bir davetle Sarar Kadın Yönetim Kurulu Başkanı Gözde Sarar ile Sencer Can evlendi.

Sarar Group Yönetim Kurulu Başkanı Celaleddin Sarar ve eşi Jale Sarar’ın kızları Gözde Sarar ile milli binicilerimizden Sencer Can Çırağan Sarayı’nda düzenlenen şık bir düğün töreniyle evlendiler. Genç çiftin düğününe cemiyet ve iş yaşamının seçkin isimleri katıldı. Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül’ün kıydığı nikahta Gözde Sarar’ın nikah şahitliğini Yılmaz Büyükerşen ve Orhan Gencebay üstlenirken damat Sencer Can’ın şahitliğini Serhat Erbilgin ile Ziya Gündüz yaptılar. Yeni evli çift düğünün ardından Sencer Can’ın sürpriz bir seyahatiyle balayına çıkacaklar.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.