© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Nişantaşı’nda Muhteşem Sergi

Nişantaşı’nda Muhteşem Sergi

Nişantaşı’nın dikkat çeken galerilerinden Chalabi Art Gallery “Legend of Deth” (Ölüm Efsanesi) isimli sergisi cemiyet hayatının katıldığı şık bir kokteyle açıldı.

Galeri sahibi Elizabet Şalabi ve Etel Baler’in evsahipliğinde düzenlenen, genç fotoğraf sanaatçısı Khaled Akil’in eserlerinin yer aldığı “Legend of Death” isimli serginin açılışı şık bir davetle yapıldı. Cemiyet ve sanat hayatının birbirinden seçkin isimlerinin katıldığı sergide davetliler resimleri yakından inceledi ve bol bol sohbet ettiler. Chalabi Art Gallery sahibi Elizabet Şalabi ve davetin ev sahipliğini yapan Etel Baler davet boyunca konuklarıyla yakından ilgilenerek örnek bir misafirperverlik sergilediler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.