© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Sağlıkta Kalite Memorıal’da

Sağlıkta Kalite Memorıal’da

Türkiye’de ilklerin öncüsü Memorial Sağlık Grubu, bu kez Memorial Ankara Hastanesi ile sağlıkta uluslararası standartları belirleyen Joint Commission International (JCI) belgesini alarak önemli bir başarıya daha imza attı.

ABD’den gelen uzman bir ekip tarafından yürütülen 5 günlük denetim kapsamında 1147 kriter üzerinden tüm süreçlerde titiz bir değerlendirme yapıldı. Ankara’nın en büyük özel hastanelerinden biri olan Memorial Ankara Hastanesi denetim sonucunda çok yüksek başarı puanı ile JCI belgesini alarak, sağlıkta Memorial kalitesini bir kez daha ortaya koydu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.