© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Çınar Kasrı’nda Görkemli Düğün

Çınar Kasrı’nda Görkemli Düğün

Başarılı iş adamı Altan-Oya Palabıyıkoğlu çiftinin kızı Nisan Palabıyıkoğlu ile Selim-Remziye Selimbeyoğlu’nun oğulları Muzaffer Selimbeyoğlu, Çınar Kasrı’nda gerçekleştirilen görkemli bir düğünle hayatlarını birleştirdi.

Özel bir şirkette İnsan Kaynakları Uzmanı olarak görev yapan Nisan Palabıyıkoğlu ve İş Adamı Muzaffer Selimbeyoğlu çifti Çınar Kasrı’nda gerçekleşen şık bir törenle evlendi. Mart ayında nişanlanarak evliliğe ilk adımı atan genç çiftin nikahını Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar kıydı. İş ve cemiyet hayatından çok sayıda davetlinin katıldığı organizasyonda yeni evli çift yakın arakadaşları ile gecenin ilerleyen saatlerine kadar eğlendi. Çift düğünün ardından balayı adresleri olan Amerika’ya uçtu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.