© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Memorial’dan Ted’e Sağlık Desteği

Memorial’dan Ted’e Sağlık Desteği

Memorial Sağlık Grubu, TED Ankara Kolejliler Spor Kulübü’nün sağlık sponsoru oldu. Sponsorluk kapsamında ilk olarak Türkiye Basketbol Süper Ligi’nde mücadele eden TED Ankara Kolejliler Erkek Basketbol Takımı oyuncularının sağlık kontrolleri yapıldı.

Memorial, TED Ankara Kolejliler Spor Kulübü’ne 2015-2016 sezonunda sağlık desteği verecek. TED Ankara Kolejliler  ile Memorial arasında imzalanan sözleşmenin ardından erkek basketbol, kadın basketbol ve kadın voleybol takımlarının tüm sağlık kontrolleri ve tedavileri, bir yıl boyunca Memorial Ankara Hastanesi tarafından yapılacak.

Cevat Alper Özcan, Erol Can Çinko, Caner Erdeniz, Adnan Önder Külçebaş, Kaan Sarıaslan, Ayberk Olmaz ve TED Ankara Kolejliler’in yeni transferi ünlü Hırvat oyuncu Marko Tomas’ın da aralarında bulunduğu oyuncular; dahiliye, kardiyoloji, göz, kulak burun boğaz, nöroloji ve ortopedi muayenelerini olarak tüm tetkiklerini yaptırdılar.

Yapılan kontrollerin ardından sporcuların tamamında hiçbir sağlık sorununa rastlanmadı.

Bugüne kadar pek çok futbol ve basketbol takımı ile yaptığı anlaşmalarla Türk sporuna katkıda bulunan Memorial, TED Ankara Kolejliler Spor Kulübü ile Başkent’te de spora destek vermeye devam edecek.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.