© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

RUS KÜLTÜR DERNEĞİ’NDEN 8 MART KUTLAMASI

RUS KÜLTÜR DERNEĞİ’NDEN 8 MART KUTLAMASI

Rus Kültür Derneği, Dünya Kadınlar Günü’nü renkli bir davetle kutladı. Limak Ambassadore Otel’de düzenlenen geceye Başkent’te yaşayan çok sayıda Rus vatandaşı katıldı.

Rus Kültür Derneği tarafından geleneksel olarak düzenlenen Dünya Kadınlar Günü kutlaması, önceki yıllarda olduğu gibi bu yıl da Limak Ambassadore Otel’de yapıldı. Dernek Başkanı Larissa Türkkan’ın ev sahipliğinde gerçekleşen davete, Ankara’da yaşayan çok sayıda Rus vatandaşı arkadaşlarıyla birlikte katıldı. Türkkan, Rusya’da Kadınlar Günü’nün baharın habercisi olarak da anıldığından bahsetti. Rus Kültür Derneği üyelerinin eşleri ve çocuklarıyla beraber katıldıkları etkinlikte, misafirler canlı müzik ve çekilişlerle gece boyunca eğlendi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.