© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Vakko’dan Rengarenk Koleksiyon

Vakko’dan Rengarenk Koleksiyon

Vakko 2015 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu’nun tanıtımını Ankara’daki şık mağazasında gerçekleştirdi.
Sofistike şıklığın simgesi Vakko merakla beklenen 2015 İlkbahar-Yaz Kadın Koleksiyonu’nun tanıtımı için Vakko Kavaklıdere’de özel bir davet düzenledi.

Arjantin Caddesi’ndeki mağazada gerçekleştirilen tanıtım organizasyonunda 2015 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu’nun bir kısmı defile ile sunuldu. Başkent’in seçkin isimlerinin katıldığı etkinliğe Mağaza Müdürü Olcay Baysal ev sahipliği yaptı. Konuklar yaklaşan ilkbaharın renklerini taşıyan tasarımları dikkatle inceledi. Ürünlerin tanıtımını dikkatle izleyip yorum yapan moda tutkunları, etkinlik bitiminde alışveriş yaparak bahar mevsimine hazırlık yaptı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.