© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Make A Wish On Beş Yaşında

Make A Wish On Beş Yaşında

Dünya çapında kırk ülkede faaliyet gösteren şubeleri ile uluslararası ölçekte etkinliklerini yürüten, Make-A-Wish Türkiye 15. Yılını şık bir gala yemeği eşliğinde kutladı.

Swiss Hotel at the Bosphorus’ta gerçekleşen gala yemeğine sosyal yaşam dünyasının birçok ünlü siması katıldı. Konuklar davet öncesinde düzenlenen kokteylde bol bol sohbet etme imkanı yakaladı. Kokteylin ardından ise misafirler yemek salonuna alındılar. Dünyada ve ülkemizde büyük ilgi ve beğeni ile takip edilen, Türkiye’de ‘’KardiaMou’’ şarkısı ile büyük beğeni toplayan Yunan pop yıldızı Antonis Remos’un renk kattığı gecede, Ziynet Sali ile Antonis Remos’un düeti gecenin sürprizleri arasındaydı. Bu özel gecenin en büyük ve belki de en güzel sürprizi ise bir zamanlar dilekleri gerçekleşmiş olan Alvi Moreno ve Barış Çalışkanoğlu’nun geceye katılmasıydı. Barış Çolakoğlu’nun gitarıyla sahne aldığı gecenin sunuculuğunu Rana Erkan Tabanca gönüllü olarak üstlendi. Davetten elde edilen gelir ile hayati tehlike taşıyan hastalıklarla mücadele eden çocukların dilekleri gerçekleştirecek.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.