© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Renkli Doğum Günü Partisi

Renkli Doğum Günü Partisi

Cemiyet hayatının sevilen isimlerinden Gülennur Aydın’ın güzel kızı Naz Aydın, sürpriz doğum günü partisinde yakın dostları ve sevdikleriyle bir araya geldi.

Arjantin Caddesi’nde gerçekleşen Naz Aydın’ın sürpriz doğum günü partisinde oldukça renkli görüntüler ortaya çıktı. Gecenin önemli isimlerinden Naz Aydın’ın ablası Gülce Aydın yaptığı sürprizlerle geceyi keyiflendirdi. Gece boyu süren doğum günü partisinin sonunda Naz Aydın, katılan tüm dostlarına tek tek teşekkür etti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.