© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Dostlarla Doğum Günü

Dostlarla Doğum Günü

Ankara cemiyet hayatının sevilen isimlerinden Hülya Topçuoğlu, sevdikleri ve yakın arkadaşlarının düzenlediği doğum günü partisi ile yeni yaşını kutladı.
Park Caddesi’nde bulunan Esposito’s adlı mekanda düzenlenen sürpriz doğum günü partisi ile yeni yaşını kutlayan Hülya Topçuoğlu’nun oldukça mutlu olduğu gözlendi. Canlı müzik ile doyasıya eğlenen davetliler, Hülya Hanım’a unutamayacağı bir gece yaşattı. Hülya Hanım, gece sonunda bu mutlu gününde kendisi yalnız bırakmayan tüm dostlarına tek tek teşekkür etti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.