© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Prada’dan Muhteşem Davet

Prada’dan Muhteşem Davet

Dünyaca ünlü İtalyan markası Prada, 2015 İlkbahar/Yaz koleksiyonunu Prada Türkiye ekibinin ev sahipliğinde düzenlenen şık bir davetle tanıttı.

Dünyaca ünlü moda markası Prada’nın 2015 kadın ve erkek giyim, çanta, aksesuar ve ayakkabı koleksiyonları Prada Türkiye ekibinin ev sahipliğinde düzenlenen bir davetle tanıtıldı. Zorlu Center AVM’de bulunan Prada mağazasında gerçekleştirilen davette Prada’nın Türkiye, Orta Doğu ve Rusya’dan Sorumlu Başkanı Romano Anthony konukları kapıda karşıladı. Sedef Avcı-Kıvanç Kasabalı, Martha Graeff, Berrin Zorlu, Begüm Gazioğlu, Didem Bağrıaçık, Tuba Ünsal, Eda Taşpınar, Nesligül Aksoy, Sennur Hamamcıoğlu, Roula Habbab, Hayrettin-Buket Taşdelen ve Pelin Karahan gibi ünlü isimlerin aralarında bulunduğu, birçok seçkin konuğun katıldığı davette Prada’nın 2015 İlkbahar-Yaz koleksiyonu göz doldurdu. Prada’nın yeni koleksiyonu davetliler tarafından tam not alırken konuklar yeni koleksiyondan beğendikleri parçaları satın almayı ihmal etmediler. Davet, Mehmet Garan ve Becky Tong’un müzikleriyle renklenirken eğlence gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam etti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.