© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Arkadaşların Moda Buluşması

Arkadaşların Moda Buluşması

Cemiyet hayatının ünlü isimlerinden Burcu Erçil, arkadaşlarıyla birlikte Stella McCartney Zorlu Center butiğinde düzenlenen keyifli çay saatinde bir araya geldi.

Aralarında cemiyet hayatının tanınmış isimlerinin ve modacıların da yer aldığı davetliler, dünyaca ünlü İngiliz tasarımcının imzasını taşıyan 2018-2019 sonbahar kış koleksiyonunu ilgiyle inceledi. Five O’Clock özel ikramları ile renklenen davette Burcu Erçil ve arkadaşları birbirlerine alışveriş tavsiyelerinde bulunmayı da ihmal etmedi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.