© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Pucci’den Özel Davet

Pucci’den Özel Davet

İtalya’nın dünyaca ünlü moda markalarından birisi olan Pucci’nin 2015 İlkbahar-Yaz koleksiyonu şık bir davet eşliğinde görücüye çıktı.

Dünyaca ünlü İtalyan markası Pucci ve Beymen işbirliğinde, sosyal yaşamın ünlü isimlerinden olan ve markanın gönüllü olarak elçiliğini yapan Berrin Okçu’nun ev sahipliğinde özel bir davet düzenledi. Zorlu Center mağazasında düzenlenen davette markanın 2015 İlkbahar-Yaz koleksiyonu tanıtıldı. Sosyal yaşam dünyasının moda tutkunu ünlü isimleri tarafından yoğun ilgi gören davette konuklar, Pucci’nin kendiyle özdeşleşen desenleriyle renklenen eşarplarını ve moda parçalarını incelediler. Konukların şıklıklarıyla göz kamaştırdığı davete katılan misafirler bol bol sohbet ederek Pucci’nin yeni koleksiyonu hakkındaki görüşlerini paylaştılar. Stil danışmanı Mert Aslan’ın stil önerilerinde bulunduğu davetin ev sahipliğini üstlenen Berrin Okçu konuklarıyla yakından ilgilenirken, renkli ürünlerin yer aldığı koleksiyon davetlilerin büyük beğenisini topladı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.