© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Planmim Design’dan Şık Davet

Planmim Design’dan Şık Davet

Başkent cemiyet hayatının başarılı isimlerinden Bercis Açıkalın, Ayça Başar ve Sedat Seyhan’ın sahibi olduğu Planmim Design, yeni yılı düzenlediği bir partiyle kutladı. Dekorasyon alanında uzun yıllar boyunca faaliyet gösteren Planmim Design gerçekleştirdiği başarılı işlerle dikkatleri üzerine çekerken modern ve estetiği kaliteyle birleştirerek birbirinden güzel mekanlar yaratmaya devam ediyor. Bu başarıyı yeni yıl partisiyle kutlayan Planmim Design’ın sahipleri, yakın dostları ve iş dünyasının önemli isimlerini Planmim Design‘ ın zevkli ofisinde ağırladılar.

[nggallery id=844]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.